Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Inżynier sprzedaży

Hako Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Chałupy (pow. koszaliński)

    Chałupy (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • monitoring rynku

  • budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami

  • sporządzanie ofert handlowych

  • negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów

  • raportowanie wyników

  • organizacja własnej pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kontaktach z klientami z branży mechanicznej

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • dyspozycyjność

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość zagadnień technicznych i rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w systemie ERP (SAP), pakiet MS Office

  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami

  • samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie motywujące do zwiększania poziomu sprzedaży

  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów na rozwój sprzedaży usług firmy

  • wsparcie techniczne

  • benefity: karta Medicover, karta Multisport

  • praca w przyjaznej i pomocnej atmosferze

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej