Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży (części do budowy maszyn)

Talenthouse HR Advisory

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy w firmie naszego Klienta - firmy, której produkty wykorzystywane są do budowy maszyn i urządzeń przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie relacji z klientami z regionu świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego, którzy korzystają z oferty firmy od lat projektując i produkując maszyny.

  • Badanie planów i potrzeb klientów w zakresie powstawania nowych maszyn lub udoskonalonych modeli.

  • Doradztwo techniczne w projektach prowadzonych przez klientów - dobór części z portfolio firmy zgodnie ze specyfikacją konstruktorów.

  • Przygotowywanie ofert, uzgadnianie warunków handlowych i dostaw.

  • Monitorowanie rynku, wyszukiwanie nowopowstających firm w celu zaprezentowania im oferty i zachęcenia do współpracy.

  • Budowanie bazy klientów - aktualizowanie danych o firmach, ich planach, projektach, złożonych ofertach, itp.

  • Udział w wybranych targach, spotkaniach branżowych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, mechaniczne.

  • Doświadczenie w sprzedaży.

  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki; mile widziane zainteresowania związane z budową maszyn.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania relacji.

  • Umiejętność wywierania wpływu.

  • Ukierunkowanie na cel.

  • Umiejętność współpracy - dzielenie się wiedzą, wsparcie zespołu.

  • Zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności.

  • Dokładność, rzetelność, terminowość.

  • Inicjatywa oraz bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność.

  • Znajomość j. angielskiego - prowadzenie spotkań, udział w spotkaniach.

  • Prawo jazdy i praktyka w prowadzeniu samochodu.

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji - średnio ok 2 dni w tygodniu.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Dobre wynagrodzenie podstawowe, prowizję od sprzedaży oraz premię uzależnioną od realizacji celów.

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon.

  • Pracę w biurze k/Krakowa lub home office + spotkania u klientów.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przekazane zainteresowanym kandydatom w czasie rozmowy telefonicznej lub na spotkaniu rekrutacyjnym.