Inżynier sprzedaży do kluczowych klientów

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRAVOTECH Sp. z o.o.

    Firma Gravotech jest częścią grupy międzynarodowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Jesteśmy wiodącym dostawcą urządzeń do znakowania i grawerowania szeroko wykorzystywanych w przemyśle. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Sprzedaż rozwiązań i urządzeń marki Technifor (www.technifor.pl)
    • Aktywne poszukiwanie klientów oraz współpraca z istniejącymi (głównie największe firmy produkcyjne z branży automotive oraz integratorzy), region pracy: południowo-zachodnia Polska (8 województw)
    • Prezentacja maszyn i rozwiązań oferowanych przez firmę
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Uczestnictwo w targach i imprezach branżowych
    • Współpraca z działem marketingu
    • Prowadzenie szkoleń z obsługi urządzeń oraz instalacji u klienta
    • Odpowiedzialność za projekt / zamówienie od fazy początkowej do końcowej (śledzenie płatności, podejmowanie odpowiednich akcji)

    WYMAGAMY:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
    • Zaangażowania w wykonywane czynności
    • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Umiejętność budowania długookresowych relacji z klientami
    • Dobrej znajomości obsługi komputera – pakiet Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomości języka angielskiego
    • Preferowane doświadczenie zawodowe w sprzedaży rozwiązań przemysłowych B2B: min. 3 lata

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z doświadczonym, ale młodym zespołem,
    • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
    • Umowa o pracę na cały etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
    • Samochód służbowy, komputer, telefon
    • Szkolenia z zakresu obsługi maszyn
    • Dodatkowy pakiet socjalny - program Benefit, karta Multisport
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gravotecg Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.