Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, zagranicznej firmy specjalizującej się w produkcji
    komponentów do automatyzacji linii produkcyjnych
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie inżynierskie: kierunek elektrotechnika, elektryka, mechatronika, robotyka lub pokrewne;
    • Profil techniczno-handlowy, wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
    • Znajomość sektora automotive będzie atutem;
    • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży części dla potrzeb przemysłu;
    • Doskonała organizacja i samodzielność, ale też umiejętność pracy w ramach większej organizacji;
    • Bardzo dobra znajomość jęz. polskiego i angielskiego oraz ewentualnie francuskiego;
    • Prawo jazdy kat. B. (osoba mobilna – liczne wyjazdy).

    Główne zadania:

    • Wzmocnienie rozwoju firmy w Polsce i rozszerzanie współpracy z obecnymi klientami firmy;
    • Pozyskiwanie nowych klientów w Polsce w szczególności w sektorach: samochodowym, lotniczym, opakowaniowym i spożywczym;
    • Zwiększanie udziału produktów firmy u klientów;
    • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów;
    • Udział w tworzeniu lokalnej strategii sprzedaży;
    • Raportowanie.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i wiarygodnej firmie międzynarodowej;
    • Współpraca z dynamicznym i ambitnym zespołem;
    • Pracę w interesującym, motywującym otoczeniu przynoszącą wysoki poziom satysfakcji zawodowej;
    • Stabilne warunki zatrudnienia i perspektywy rozwoju;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy;
    • Szkolenia;
    • Możliwe zatrudnienie w trybie home office.

    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w jęz. polskim i angielskim/francuskim
    z dopiskiem w temacie e-maila: RCVM_TRS, poprzez przycisk Aplikuj.

    Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOGOS POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 31-027, ul. św. Tomasza 29/2 (nr certyfikatu: 3034/2) i przez firmy powiązane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r., Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) z możliwością wglądu do tych danych oraz prawem do ich aktualizowania.”

    Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadom/a, że w każdej chwili mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.