Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

Alváris Profile Systems s.r.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Doradztwo techniczne

  • Pozyskiwanie zamówień i kontraktów

  • Aktywna sprzedaż i promowanie produktów firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w dziedzinie konstrukcji maszyn

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Dobre zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia w danej dziedzinie

  • Możliwość rozwoju osobistego

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

Jesteśmy międzynarodowym producentem i sprzedawcą systemu z profili aluminiowych do budowy maszyn oraz stworzonych z nich aplikacji i urządzeń.

Nasi klienci od dawna doceniają naszą rzetelność, szybkość reakcji i gwarancję rozwiązań technicznych.

Więcej na www.alvaris.eu

Dodatkowe korzyści

  • Prowizja od sprzedaży

  • Samochód, laptop oraz drukarka również do użytku prywatnego

  • Elastyczne godziny pracy