Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SYNERGY IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: ul. Kolejowa 36, 62-064 Plewiska (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży – Doradca Klienta Biznesowego

SYNERGY IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Stałe poszukiwanie i docieranie z ofertą do nowych Klientów – liczymy na Twoją pomysłowość;

  • Rozpoznawanie, kreowanie i odpowiadanie na potrzeby oraz wymagania naszych Odbiorców – wierzymy, że potrafisz dobrze rozumieć Klienta;

  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych – jesteśmy przekonani, ze dzięki swojej wiedzy i współpracy z naszymi Inżynierami dobierzesz i zaproponujesz najlepsze rozwiązania;

  • Budowanie oraz utrzymywanie trwałych relacji biznesowych - nasi Klienci będą chcieli pracować właśnie z Tobą;

  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji złożonego zamówienia.

Nasze wymagania

  • Swobodnie poruszasz się w świecie biznesu i potrafisz skutecznie współpracować z Klientem Biznesowym (mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami produkcyjnymi oraz handlowo-usługowymi w zakresie rozwiązań wspierających synergię biznesu i IT) ;

  • Angażujesz się w zadania i jesteś zmotywowany/-a do podnoszenia swoich kwalifikacji – nie wymagamy specjalistycznej wiedzy IT – natomiast Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli posiadasz doświadczenie oraz wiedzę z tego obszaru;

  • Lubisz pracować z Klientami, a oni z Tobą;

  • Stale podnosisz sobie poprzeczkę, by zarabiać więcej – a cele sprzedażowe motywują Cię do działania;

  • Potrafisz rozmawiać z Klientami również w języku angielskim;

  • Masz aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy – możesz pracować tak jak chcesz – dla nas liczy się Twoja skuteczność;

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania i pracy – w myśl zasady „sky is the limit”

  • Wyjścia integracyjne – lubimy spędzać czas ze sobą razem również po pracy;

  • Dostęp do szkoleń branżowych wiodących producentów i dostawców z branży IT;

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego – chcemy byś wspólnie z nami tworzył/-a naszą firmę;.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

SynergyIT została założona w 2012 roku z myślą o stworzeniu miejsca skoncentrowanego na potrzebach Klienta i dostarczaniu rozwiązań wspierających synergię biznesu i IT. Od samego początku, naszym marzeniem była prężnie działająca firma, która rozpoznaje cele Klienta i szybko reaguje na zgłoszenia.

Dzięki projektom, które zrealizowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat, stałemu poszerzaniu naszych kompetencji i nawiązaniu współpracy z wieloma specjalistami branży IT, oferujemy naszym Klientom szereg wypracowanych rozwiązań i wsparcie w szerokim zakresie usług IT.

Pracujemy elastycznie, sprawnie, efektywnie i skutecznie, dbając o wysokie standardy i innowacyjność w naszym działaniu. Zapraszamy – dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy