Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży - Doradca Techniczno - Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o., polski oddział międzynarodowego koncernu z centralą w Niemczech, lider w produkcji pomp i armatury dla przemysłu, energetyki, techniki wodno-ściekowej i budownictwa.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy
    Obszar działania: praca w terenie

       Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowa maszyn, ochrona środowiska lub pokrewne
    • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • samodzielność i zmysł organizacyjny
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

       Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
    • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów firmy
    • dobór pomp i armatury
    • opracowywanie ofert
    • przygotowywanie prezentacji dla klientów

       Oferujemy:

    • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
    • stabilne miejsce pracy (umowa o pracę na czas nieokreślony) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • pracę w sympatycznym zespole
    • niezbędne narzędzia
    Zgłoszenia (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz
    bottom