Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy

Margo Sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MARGO to wiodący na polskim rynku dostawca części zamiennych do maszyn we wszystkich gałęziach przemysłu. Będąc jednym z największych w naszym kraju dystrybutorów renomowanych i światowych producentów, jesteśmy gwarantem profesjonalnej obsługi zakładów produkcyjnych, nie tylko w zakresie zaopatrzenia technicznego, ale i również redukcji kosztów utrzymania ruchu, optymalizacji procesów oraz minimalizacji przestojów awaryjnych.
Inżynier Sprzedaży /
Doradca Techniczno-Handlowy

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • opieka oraz budowanie dobrych relacji z obecnymi Klientami
  • doradztwo techniczne oraz dobór rozwiązań do maszyn
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • prowadzenie aktywności oraz działań mających na celu zwiększanie wartości sprzedaży oraz realizację celów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży technicznej
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie
    umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń wdrażających, branżowych
    i kompetencyjnych
  • Wynagrodzenie z przejrzystym
    systemem premiowania bez górnej granicy
  • Szacunek do pracowników i efektywnej pracy
    z możliwością rozwoju zawodowego
  • Wsparcie techniczne
    mobilnych doradców produktowych
  • Pakiet benefitów (karta Multisport,
    prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Narzędzia do pracy (samochód służbowy
    do wykorzystania prywatnego, laptop, telefon)
  • Stabilne zatrudnienie
    w nowoczesnej firmie będącej liderem na rynku

CV ze zdjęciem proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy