Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży - Doradca Techniczno-Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KLINGER w Polsce Sp. z o.o.

    Firma KLINGER w Polsce z siedzibą w Warszawie, zatrudniająca 16 osób, należąca do rodzinnej grupy kapitałowej KLINGER z siedzibą w Austrii, obecnej na wszystkich (zamieszkanych :-) ) kontynentach, założona została w 1992 roku. KLINGER to nie tylko teraźniejszość i przyszłość. To także 130 lat historii i doświadczeń.

    Przedmiotem naszej działalności jest dystrybucja armatury przemysłowej, poziomowskazów i uszczelnień, oraz stale rozwijane usługi suplementarne, czyli przede wszystkim doradztwo techniczne, ale także produkcja uszczelek płaskich oraz montaż siłowników na armaturze.

    Z naszą ofertą docieramy do ciepłownictwa, energetyki, chemii, papiernictwa, rafinerii, automotive oraz wielu innych gałęzi przemysłu. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, najwyższej jakości produktów oraz solidnemu zapleczu w postaci grupy kapitałowej, zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Mimo to, interesuje nas tylko i wyłącznie dalszy rozwój.

    Chcąc zapewnić użytkownikowi odpowiedni do jego potrzeb produkt, musimy pomóc mu w jego doborze, często już na etapie projektu. A tego dokonać mogą tylko wysoko wykwalifikowani pracownicy, potrafiący łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Z takich właśnie osób składa się nasz zespół i takiej osoby szukamy.

    OPIS STANOWISKA

    Poszukujemy do pracy w południowo-zachodniej Polsce (województwa śląskie, opolskie i dolnośląskie) inżyniera sprzedaży, do którego zadań należeć będą przede wszystkim:

    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • stałe rozwijanie współpracy z obecnymi klientami.
    • negocjacje z odbiorcami.

    Szukamy inżyniera sprzedaży, który znakomitą większość czasu pracy (80-90%) spędzać będzie u klientów. Taki tryb pracy trzeba lubić. To nie jest praca za biurkiem.

    WYMAGANIA

    Po idealnym kandydacie spodziewamy się możliwie najpełniejszego połączenia niżej wymienionych cech:

    • doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych,
    • umiejętności rozmowy z ludźmi z naciskiem na słuchanie,
    • zmysłu technicznego powiązanego z umiejętnością zastosowania go w praktyce,
    • posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B i umiejętności sprawnej obsługi komputera,
    • zaangażowania, punktualności, samodzielności, komunikatywności, lojalności, uczciwości, sumienności.

    Przede wszystkim jednak szukamy osoby lubiącej sprzedawać, dynamicznej i mającej chęć do pracy, uważając te cechy za konieczne dla satysfakcjonującej współpracy.

    Wykształcenie techniczne i komunikatywna znajomość języka angielskiego będą dodatkowymi atutami.

    OFERUJEMY

    Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę w godnych warunkach.  Uważamy pracowników, za największy kapitał naszej firmy. Do każdego zarówno pracownika, jak i klienta, podchodzimy w sposób humanistyczny, traktując wszystkich z należnym szacunkiem. Dopasowujemy pracę do ludzi, a nie ludzi do pracy.

    Pisząc zaś bardziej tradycyjnie oferujemy:

    • pracę w sympatycznym 16-osobowym zespole, o rodzinnej atmosferze,
    • umowę o pracę,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie,
    • stabilne zatrudnienie,
    • pewność równomiernego wzrostu czerpanych korzyści do rozwoju firmy,
    • niezbędny do pracy sprzęt, czyli:
      - znakomicie wyposażony samochód rodzinny (także do użytku prywatnego),
      - laptop, rzutnik, telefon etc.,
    • szkolenia wewnętrzne (w kraju i za granicą), jak i zewnętrzne,
    • prywatną opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie, z możliwością objęcia nią najbliższych,
    • diety w wysokości dwukrotnie wyższej od ustawowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Listy motywacyjne są mile widziane.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KLINGER w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest KLINGER w Polsce Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawue przy ul. Farbiarskiej 69. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.