Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży - Doradca Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma KSB Pompy i Armatura – oddział międzynarodowego koncernu KSB, wiodącego producenta pomp, armatury oraz systemów sterowania dla energetyki, przemysłu, sektora wodno-ściekowego i budownictwa.

    www.ksb.pl

    Obecnie poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

    Inżynier Sprzedaży
    - Doradca Techniczno-Handlowy

    Branża przemysł / woda-ścieki

    Obszar działania: praca w terenie (region do uzgodnienia, max. 3 województwa)

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
    • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów firmy
    • dobór pomp i armatury
    • opracowywanie ofert
    • przygotowywanie prezentacji
    • współpraca z działem sprzedaży

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowa maszyn, ochrona środowiska lub pokrewne
    • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • samodzielność i zmysł organizacyjny
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
    • stabilne miejsce pracy (umowa o pracę na czas nieokreślony) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • pracę w sympatycznym zespole
    • niezbędne narzędzia

    Aplikacje zawierające CV prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem IDM Bronisze.

    bottom