Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy

Boerger Polska Sp. z o.oO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami

  • doradztwo techniczne

  • opracowywanie oraz aktualizacja ofert techniczno-handlowych

  • prowadzenie prezentacji i szkoleń eksploatacyjnych

  • uczestnictwo w uruchomieniach i testach urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika)

  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu

  • umiejętność koordynowania projektów

  • znajomość jęz. angielskiego i/lub jęz. niemieckiego

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • premię uzależnioną od wyników

  • przyjazne warunki pracy w małym zespole

  • stały kontakt z nowoczesną techniką

  • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności

  • uczestnictwo w konferencjach oraz targach branżowych

  • szkolenia krajowe i zagraniczne

  • komputer, telefon, samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Boerger Polska Sp. z o.o

Börger charakteryzuje 40 lat międzynarodowego doświadczenia w produkcji najwyższej jakości wyporowych pomp rotacyjnych, rozdrabniaczy i separatorów. Nasze urządzenia optymalizują procesy w wielu branżach przemysłowych i komunalnych.

Przewiń do profilu firmy