Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży – doradca techniczno-handlowy w dziale technologii komunalnych

Corol Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja potrzeb klientów oraz dobór odpowiednich rozwiązań technicznych,

  • aktywne pozyskiwanie z rynku nowych klientów,

  • analiza rynku w powierzonym rejonie działania,

  • bieżąca opieka nad istniejącymi klientami firmy,

  • utrzymywanie relacji z klientami przez cały okres trwania projektu, jak i po jego zakończeniu,

  • składanie zapytań ofertowych oraz ofert techniczno-handlowych,

  • reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych z klientami,

  • systematyczne zdobywanie i uzupełnianie wiedzy na temat produktów i usług, będących w ofercie Spółki.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, mechanika, inżynieria środowiska, ochrona środowiska) - minimum studia licencjackie,

  • jeśli nie posiadasz wykształcenia kierunkowego a doświadczenie zawodowe w branży komunalnej – również czekamy na Twoje cv,

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w branży technologii komunalnych (np. tłocznie ścieków) i/lub systemów oczyszczania powietrza (np. biofiltry) – mile widziane,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • jesteś dobrze zorganizowana / zorganizowany i potrafisz ustalać priorytety w działaniu,

  • jesteś gotowa / gotowy do wyjazdów służbowych,

  • umiesz słuchać oraz posiadasz zdolności komunikacyjne,

  • myślisz analitycznie, ale i kreatywnie,

  • masz energię do działania i myślisz o długofalowej współpracę z pracodawcą.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat lub inną – satysfakcjonującą formę umowy o współpracy,

  • przyjazne warunki pracy w rodzinnej firmie, ceniącej równowagę pomiędzy pracą a życiem zawodowym (work-life balance),

  • rzetelne wdrożenie oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia techniczne,

  • ubezpieczenie NNW,

  • parking na terenie firmy.

O nas

Spółka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w zakresie projektowania, produkcji, kompletacji dostaw oraz sprzedaży urządzeń technicznych i armatury na potrzeby instalacji komunalnych i przemysłowych.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.corol.pl