Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży ds. Pomp Ciepła (Powietrze/Powietrze)

Panasonic Marketing Europe GmbHO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozwój świadomości biznesowej o grupie produktowej A2A u aktualnych i przyszłych klientów, włącznie z hurtowniami, instalatorami, użytkownikami, Key Accountami,
  • uzyskanie wzrostu sprzedaży poprzez wyżej wymienione kanały,
  • regularne odwiedziny u klientów w celu zwiększenia zapotrzebowania na produkty A2A Panasonic poprzez wsparcie merytoryczne i techniczne,
  • zapewnienie szkoleń dla swojej grupy klientów (w siedzibie klienta lub w firmie Panasonic),
  • proponowanie akcji promocyjnych dla swojej grupy produktowej,
  • wdrażanie rozwiązań prowadzonych przez firmę Panasonic,
  • regularne raportowanie swoich działań i wniosków ze spotkań z klientami,
  • informowanie o zmianach, trendach na rynku oraz o aktywności konkurencji,
  • rozwijanie projektowe grupy produktów z developerami, architektami i itp.,
  • wsparcie wszystkich klientów w zakresie najlepszej specyfikacji produktowej dla danego projektu,
  • regularne raportowanie i omawianie działań z zespołem domeny PAPAEU firmy Panasonic.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • pożądane, priorytetowe umiejętności i zainteresowania: chłodnictwo i automatyka,
  • minimum 2-3 lata w branży urządzeń grzewczych lub wentylacyjnych,
  • dyspozycyjność – gotowość do częstych podróży służbowych,
  • posiadania prawa jazdy kategorii B z praktyczną umiejętnością prowadzenia pojazdów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • działanie zespołowe, dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • otwarty umysł, zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • asertywność,
  • zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat)
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej)
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • praca w renomowanej i stabilnej firmie
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole

A BETTER LIFE, A BETTER WORLD

“Jako producent o zasięgu globalnym, firma Panasonic prowadzi działalność biznesową mając na uwadze podniesienie jakości życia poszczególnych osób, jak i rozwój całego społeczeństwa.”

Podstawowa Zasada Zarządzania firmy Panasonic została sformułowana przez jej założyciela, p. Konosuke Matsushita w roku 1929.

Panasonic Marketing Europe GmbH

Panasonic Marketing Europe GmbH (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością) Oddział w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem Działu Heating & Ventilation Air-conditioning Europe aktualnie poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko: Inżynier Sprzedaży ds. Pomp Ciepła (Powietrze/Powietrze).

Inżynier Sprzedaży ds. Pomp Ciepła (Powietrze/Powietrze), Opole