Inżynier Sprzedaży ds. Pomp Ciepła (Powietrze/Powietrze)

Panasonic Marketing Europe GmbH

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozwój świadomości biznesowej o grupie produktowej A2A u aktualnych i przyszłych klientów, włącznie z hurtowniami, instalatorami, użytkownikami, Key Accountami,

  • uzyskanie wzrostu sprzedaży poprzez wyżej wymienione kanały,

  • regularne odwiedziny u klientów w celu zwiększenia zapotrzebowania na produkty A2A Panasonic poprzez wsparcie merytoryczne i techniczne,

  • zapewnienie szkoleń dla swojej grupy klientów (w siedzibie klienta lub w firmie Panasonic),

  • proponowanie akcji promocyjnych dla swojej grupy produktowej,

  • wdrażanie rozwiązań prowadzonych przez firmę Panasonic,

  • regularne raportowanie swoich działań i wniosków ze spotkań z klientami,

  • informowanie o zmianach, trendach na rynku oraz o aktywności konkurencji,

  • rozwijanie projektowe grupy produktów z developerami, architektami i itp.,

  • wsparcie wszystkich klientów w zakresie najlepszej specyfikacji produktowej dla danego projektu,

  • regularne raportowanie i omawianie działań z zespołem domeny PAPAEU firmy Panasonic.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • pożądane, priorytetowe umiejętności i zainteresowania: chłodnictwo i automatyka,

  • minimum 2-3 lata w branży urządzeń grzewczych lub wentylacyjnych,

  • dyspozycyjność – gotowość do częstych podróży służbowych,

  • posiadania prawa jazdy kategorii B z praktyczną umiejętnością prowadzenia pojazdów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • działanie zespołowe, dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • otwarty umysł, zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów,

  • asertywność,

  • zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat)

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej)

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • praca w renomowanej i stabilnej firmie

  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole

A BETTER LIFE, A BETTER WORLD

“Jako producent o zasięgu globalnym, firma Panasonic prowadzi działalność biznesową mając na uwadze podniesienie jakości życia poszczególnych osób, jak i rozwój całego społeczeństwa.”

Podstawowa Zasada Zarządzania firmy Panasonic została sformułowana przez jej założyciela, p. Konosuke Matsushita w roku 1929.

Panasonic Marketing Europe GmbH (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością) Oddział w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem Działu Heating & Ventilation Air-conditioning Europe aktualnie poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko: Inżynier Sprzedaży ds. Pomp Ciepła (Powietrze/Powietrze).

Przewiń do profilu firmy