Inżynier Sprzedaży ds. Produktów i Systemów średniego i niskiego napięcia

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest pionierem technologicznym w zakresie produktów elektryfikacji, robotyki, automatyki przemysłowej oraz sieci energetycznych, obsługując klientów w sektorach użyteczności publicznej, przemyśle, transporcie i infrastrukturze na całym świecie. Kontynuując historię innowacji od ponad 130 lat, ABB tworzy dziś przyszłośc cyfryzacji dzięki dwóm wyraźnym propozycjom: dostarczaniu energii elektrycznej z dowolnej elektrowni do wszelkich odbiorców i automatyzacji przemysłu, od zasobów naturalnych po gotowe produkty. Jako tytułowy partner Formuły E, w pełni elektrycznej międzynarodowej klasy FIA motorsport, ABB
przesuwa granice e- mobilności, aby przyczynić się do zrównowazonej przyszłości. ABB działa w ponad 100 krajach i zatrudnia około 135 000 pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżyniera Sprzedaży ds. Produktów i Systemów średniego i niskiego napięcia.

Podlegając Kierownikow Sprzedaży odpowiedzialny będziesz za sprzedaż i marketing produktów oraz systemów średnionapięciowych i niskonapięciowych

Lokalizacja: Łódz, Aleksandrów Łódzki lub Warszawa.
Inżynier Sprzedaży ds. Produktów i Systemów średniego i niskiego napięciaNumer ref.: PL76824811_E2

Twoje obowiązki

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów średnich i niskich napięć;
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie i koordynacja negocjacji handlowych;
  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów i systemów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla klientów dystrybucyjnych i bezpośrednich;
  • sektorze przemysłowym oraz sektorze budownictwa komercyjnego;
  • Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

Twoje kompetencje

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku odbiorców, tj firm typu EPC, PBL, OEM, DIS w regionie Lubuskim i Wielkopolskim;
  • Umiejętność wyszukiwania powyższych klientów, nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne