Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży ds. Robotów Współpracujących

Transition Technologies - Control Solutions Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prospecting - Pozyskiwanie nowych klientów i opieka istniejących klientów

  • Analizowanie potrzeb klienta i proponowanie odpowiednich rozwiązań

  • Sprzedaż produktów i usług Spółki oraz monitorowanie rynku Robotyki (w szczególności trendów związanych z robotami współpracującymi oraz przemysłem 4.0)

  • Kreowanie i realizowanie działań promocyjnych

  • Utrzymywanie „lejka sprzedażowego” na wymaganym poziomie i jego regularna aktualizacja

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Współpraca z zespołem robotyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Znajomość rynku: robotów współpracujących oraz automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji w szczególności w sprzedaży robotów z rozwiązaniami dedykowanymi dla Klienta.

  • Znajomość języka angielskiego min. B2 – umiejętność swobodnej komunikacji oraz prezentacji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji

  • Zaawansowana znajomość technik sprzedażowych

  • Otwartość na prowadzenie długotrwałych negocjacji z klientem w celu zapewnienia optymalnego kształtu oferowanej usługi

  • Znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych

  • Proaktywność, zaangażowanie, samodzielność i skrupulatność

  • Chęć rozwoju w branży nowoczesnych technologii

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość norm i standardów specjalistycznych dla branży np. zagadnienia związane z bezpieczeństwem maszyn

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

  • Prace z doświadczonymi specjalistami

  • Dofinansowanie kursów językowych i kompetencyjnych

  • Udział w polskich i międzynarodowych projektach automatyzacji linii produkcyjnych

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki Grupy Kapitałowej na rynku

  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, multisport, bogaty pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą, paczka świąteczna itd.)

Transition Technologies-Control Solutions Sp. z o.o. od początku lat 90-tych realizowała zadania jako dział Control Solution Center w spółce Transition Technologies S.A. Samodzielnie działamy od 6 czerwca 2018 roku jako spółka w grupie kapitałowej Transition Technologies.

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej. Naszym klientom oferujemy usługi inżynierskie oraz wdrożenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań. Doświadczona kadra inżynierska, poprzez setki projektów, rozwinęła najwyższej klasy know-how dla większości rozwiązań funkcjonujących w Automatyce Przemysłowej. W szczególności skupiamy się na wdrożeniach kompletnych systemów sterowania automatyki procesowej jak i stanowisk zrobotyzowanych oraz na usługach inżynierskich dla procesów technologicznych. Rozwinęliśmy nasze umiejętności w tworzeniu rozwiązań opartych o rozproszone systemy sterowania (DCS), programowalne sterowniki logiczne (PLC), wizualizacje (SCADA), rozwiązanie MES, komputery przemysłowe (Industrial PC) oraz doboru i optymalizacji procesów produkcyjnych, w zakresie których projektujemy także stanowiska zrobotyzowane.

Realizujemy prace obejmujące swoim zakresem budowę maszyn oraz automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnych, systemów załadunku i rozładunku maszyn, stanowisk montażowych, aplikacji typu pick&place. Nasze kompetencje to m.in.: integracja robotów, systemów wizyjnych, systemów bezpieczeństwa oraz projektowanie mechaniczne, elektryczne. Pracujemy na renomowanym oprogramowaniu CAD oraz eCAD. Zaprojektowane stanowiska zrobotyzowane wykonujemy w hali montażowej gdzie przeprowadzamy testy.

W naszych biurach w Ostrowie Wielkopolskim, Tarnowie i Wrocławiu zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych inżynierów. Naszym wyróżnikiem jest wieloletnie doświadczenie, a tym samym kompetencje do dostarczania kompletnych systemów i instalacji.

Oferujemy kompleksowe, interdyscyplinarne podejście do realizacji inwestycji począwszy od wizji lokalnie , audytu, montaż szaf, instalację i konfigurację systemu, aż po uruchomienie i optymalizacje procesu technologicznego wraz z przygotowaniem dokumentacji i szkoleniami kadry klienta.

Przewiń do profilu firmy