Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży ds. wentylacji

Dora Metal Sp. z o.o.

  • Chodzieska 27, Czarnków
    Czarnków, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Chodzieska 27

Czarnków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów z branży wentylacyjnej,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • poszukiwanie nowych klientów i wprowadzanie ich do stałej obsługi – utrzymywanie długofalowych relacji,

  • planowanie i nadzór nad procesem logistycznym w obsłudze swoich klientów,

  • negocjowanie warunków współpracy, przygotowanie umów,

  • wyszukiwanie trafnych rozwiązań sprzedażowych w dziedzinie wentylacji,

  • wpływ na ofertę produktów firmy w zakresie branży wentylacji,

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu klientów, działań konkurencji oraz ich raportowanie,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, mechanika i budowa maszyn, automatyka lub pokrewne),

  • doświadczenie w projektowaniu i/lub budowie instalacji wentylacyjnej,

  • doświadczenie w doborze urządzeń wentylacyjnych (okapy przemysłowe dla gastronomii),

  • praktyka w wykonywaniu pomiarów wydatku powietrza itp.,

  • min. 2 –letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, zmysł techniczny oraz szybkość uczenia się zagadnień technicznych związanych z branżą Dora Metal,

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność w tym do wyjazdów służbowych,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,

  • szeroki pakiet socjalny.

Dora Metal Sp. z o.o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji profesjonalnych urządzeń i mebli ze stali nierdzewnej dla sektora HORECA, zatrudni na stanowisko: Inżynier sprzedaży ds. wentylacji.

Przewiń do profilu firmy