Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży - Dział Maszyn Nowych BODOR

Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych na obszarze województw łódzkie, śląskie, małopolskie, świetokrzyskie, podkarpackie

  • Sprzedaż Wycinarek Laserowych Fiber CNC

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych maszyn

  • Prowadzenie prezentacji produktowych

  • Udział w targach branżowych

  • Promowanie marki wśród klientów

  • Praca z systemem CRM

  • Uczestnictwo w targach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży Wycinarek Laserowych CNC lub na stanowisku handlowym czy produkcyjnym w branży obróbki blachy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność prowadzenia wieloetapowych rozmów handlowych zarówno na szczeblu kadry inżynierskiej jak i zarządów firm

  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywanie kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Produkty firmy o światowej renomie- BODOR. Firma BODOR jest największym chińskim producentem Laserów Fiber

  • Rozwój zawodowy w ramach struktury sprzedażowej

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczenie

  • Samochód służbowy

  • Szkolenie produktowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizyjne

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Home Office

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

Inter-Plast S.J to rodzinna firma, która od ponad 20 lat jest jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży maszyn używanych do obróbki metalu. Obecnie firma Inter-Plast stała się autoryzowanym przedstawicielem chińskiej firmy BODOR i poszukujemy kandydatów na stanowisko: