Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży - Dział Oprogramowania CAD/CAM

ABPLANALP SP. Z O.O.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało doradztwo techniczne, utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych w powierzonym regionie.

Szukamy osoby zainteresowanej wprowadzaniem nowego produktu w dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu, w oparciu o najnowocześniejsze produkty, umożliwiające dostarczanie rozwiązań, do nawet najbardziej wymagających procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM)

  • Doświadczenie w handlu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność organizowania pracy

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Sumienność i pracowitość

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Solidne wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy Prywatny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym Narzędzia pracy (komputer/telefon/samochód)

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy