Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

ROBODO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ROBOD S.A. jest obecny na rynku już od 1992 roku. W tym czasie firma zdobyła doświadczenie oraz zaufanie klientów jako producent i dystrybutor wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej. Obecnie ROBOD należy do grupy Rubix (rubix-group.com). Jest to największy
europejski dostawca produktów i usług w zakresie utrzymania ruchu, napraw i remontów (MRO).

Miejsce pracy: GDAŃSK

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie planów rozwoju biznesu
  • Realizacja planów sprzedażowych, postawionych KPIs
  • Nawiązywanie długofalowych kontaktów z klientami
  • Implementacja kontraktów z klientami według standardów Firmy
  • Planowanie, organizowanie i koordynacja projektów technicznych
  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, właściwą i terminową realizację zadań
  • Współpraca z dostawcami i działami Firmy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność prezentowania wartości Firmy i komunikowania się z osobami decyzyjnymi
  • Doświadczenie w branży technicznej i znajomość rynku
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność planowania
  • Zdolność do podejmowania inicjatywy, aktywność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe – dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych
klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne