Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

Eaton Electric Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Główne wyzwania na tym stanowisku to:

• zarządzanie sprzedażą produktów dla klientów z grupy mOEM (Machinery Original Equipment

Manufacturer) – rejon północny,

• realizacja określonych celów sprzedaży, zgodnie z założeniami oraz polityką handlową firmy,

• dbałość o bieżące relacje z aktualnymi klientami z grupy mOEM,

• poszukiwanie i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych klientami z grupy mOEM,

• systematyczna analiza rynku i działań konkurencji,

• wsparcie techniczne dla klientów w zakresie produktów automatyki i techniki napędowej (PLC, HMI, przemienników częstotliwości, itp.),

• przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji produktowych dla klientów.

Nasze wymagania

Zapraszamy do aplikowania, jeśli:

• posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika),

• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

• posiadasz prawo jazdy kat. B., które aktywnie wykorzystujesz

Mile widziane

Dodatkowymi atutami na tym stanowisku będą:

• wiedza techniczna systemów sterowania napędami (przemienniki częstotliwości, softstarty),

• wiedza techniczna z zakresu systemów sterowania automatyki (PLC, HMI),

• doświadczenie w sprzedaży automatyki przemysłowej na polskim rynku,

• znajomość rynku lokalnego regionie północnym,

• znajomość podstaw technik negocjacji handlowych,

• posiadasz umiejętność samodzielnej organizacji pracy, rozwiązywania problemów oraz masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

Jako członek naszego zespołu, możesz liczyć na:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pierwszą umowę podpisujemy na okres 1 roku. Następnie, jeżeli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy umowę na czas nieokreślony.

• Wynagrodzenie podstawowe oraz roczną premię regulaminową, uzależnioną od wyników zespołu oraz indywidualnej oceny pracownika.

• Benefity pozapłacowe takie jak:

- Opieka medyczna dla każdego pracownika opłacana przez pracodawcę.

Za dopłatą, istnieje możliwość włączenia do pakietu medycznego najbliższej rodziny lub partnera.

- Karty MULTISPORT, których koszt dzielony jest po połowie pomiędzy pracodawcę oraz pracownika.

Za dopłatą, istnieje możliwość wykupienia dodatkowej karty dla najbliższej rodziny lub partnera.

- Możliwość dofinansowania do różnych aktywności z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

- Program PPE (Pracownicze Programy Emerytalne), do którego możesz przystąpić po roku pracy w naszej firmie. Podstawowa składka jest w pełni finansowana przez pracodawcę, pracownik ma możliwość wpłaty dodatkowej składki.

- Podstawowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w pracy i w drodze do/z pracy, opłacane przez pracodawcę dla wszystkich pracowników.

- Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), na preferencyjnych warunkach.

- Możliwość częściowej pracy zdalnej, elastyczny czas pracy.

• Rozpoczęcie pracy od procesu wdrożenia (onboarding-u), który obejmuje między innymi poznanie zespołu i innych współpracowników, niezbędne szkolenia oraz wsparcie dedykowanej osoby.

• Rozwój zawodowy w postaci możliwości zdobywania wiedzy i doświadczenia u boku fachowców, szkoleń wewnętrznych oraz szkoleń dostępnych na platformie Eaton University.

• Dobrą atmosferę w pracy. Nasi pracownicy, według ostatniej ankiety pracowniczej, są zadowoleni z pracy w Eaton (91%), poleciliby Eaton jako dobre miejsce pracy (90%), wysoko oceniają współpracę z bezpośrednim managerem oraz jego wsparcie (90%).

• Bezpieczne środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w czołówce najbardziej etycznych firm na świecie.

• Wewnętrzny parking dla samochodów, rowerów oraz motocykli.

• Owocowe dni i pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

Eaton Electric w Polsce liczy już 165 pracowników i nadal przyjmujemy nowe osoby do naszego zespołu. Obecnie do biura w Gdańsku poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie polityki sprzedaży firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami. Głównym zadaniem będzie rozpoznanie oczekiwań klientów, udzielenie im pomocy w wyborze odpowiednich produktów oraz wsparcie techniczne.

Sprawiamy, że to co ważne działa

Opracowujemy bardziej wydajne i zrównoważone rozwiązania w zakresie zarządzania energią, które odpowiadają stale zmieniającym się potrzebom naszego świata.

Naszą misją jest poprawa jakości ludzkiego życia i troska o środowisko naturalne dzięki technologiom i usługom związanym z dystrybucją energii. Zapewniamy trwałe energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej.

Nasze produkty sprzedajemy w ponad 175 krajach, a przychody firmy w 2021 roku wyniosły 19,6 miliarda dolarów. Na całym świecie zatrudniamy obecnie ponad 85 tysięcy pracowników.

Więcej o Eaton: www.eaton.com , www.eaton.com/pl/pl-pl.html , https://www.youtube.com/watch?v=baa_aiJ4L7E

Przykładowe projekty realizowane przez Eaton Electric Polska:

Przewiń do profilu firmy