Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

VECTOR TECHNOLOGIES SA

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji projektów handlowych na rynkach zagranicznych w zakresie systemów telekomunikacyjnych

  • Tłumaczenie aspektów technicznych na język biznesowy i analogicznie potrzeb biznesu na wymagania techniczne

  • Realizacja wdrożeń rynkowych nowej oferty / nowych produktów

  • Analiza potrzeb klientów

  • Przygotowanie części technicznej oferty

  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami

  • Nadzór i wsparcie zespołu na etapie projektowania rozwiązania

  • Testy rozwiązania

  • Nadzór podczas etapu uruchomienia systemu

  • Budowa relacji partnerskich z kluczowymi klientami

  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie budowy i utrzymania systemów transmisji danych w sieciach

  • Wiedza w zakresie transmisji światłowodowej

  • Wiedza w zakresie parametrów opisujących jakość sygnałów RF w sieciach CATV

  • Wiedza w zakresie sieci (linki optyczne, zasady budowy sieci RF, architektura systemów /FTTB/FTTC

  • Umiejętność czytelnego przekładania potrzeb klienta na wymagania techniczne produktu

  • Kompetencje komunikacyjne – zdolność do nawiązywania i utrzymywania relacji z otoczeniem biznesowym

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów technicznych oraz podejmowania decyzji

  • Doświadczenie z obszaru wsparcia technicznego lub sprzedaży B2B

  • Język angielski pozwalający na swobodą komunikację z klientem zagranicznym

To oferujemy

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świętowanie jubileuszy

  • webinary well-being

  • biuro w zaciszu natury