Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    jest światowym liderem w zakresie technologii oddzielania, wymiany ciepła oraz przepływu cieczy, notowanym na giełdzie w Sztokholmie. Alfa Laval Polska Sp. z o.o. jest jedną ze 100 firm handlowych działających w ramach koncernu i jest odpowiedzialna za promocję i sprzedaż wszystkich produktów Alfa Laval na terenie Polski.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów Alfa Laval do Klientów segmentu morskiego obejmującą ofertowanie oraz ustalenia handlowe i techniczne. Do obowiązków Kandydata będzie należało również:

    • monitorowanie sprzedaży,
    • realizacja zamówień w zakresie logistyki,
    • nadzór nad terminowym spływem należności we współpracy ze specjalistą ds. logistyki oraz działem księgowości Alfa Laval Polska,
    • prowadzenie na bieżąco niezbędnych raportów dotyczących sprzedaży, ofertowania oraz reklamacji,
    • opracowywanie indywidualnych planów sprzedaży.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Znajomość rynku morskiego.
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i MS Office.
    • Znajomość programu finansowo-księgowego Scala będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w kwestiach technicznych.
    • Wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
    • Umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych i reprezentowania firmy.
    • Umiejętność organizacji czasu pracy.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Samodzielną pracę w dynamicznym zespole.
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
    • Pakiet medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."