Logo Pracuj.pl

Inżynier sprzedaży

Pneumatic ComplexO firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejącego biura handlowego.
  • Realizacja planów sprzedażowych w podległym rejonie.
  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientami: producenci maszyn i urządzeń, integratorami, użytkownikami końcowymi
  • Sporządzenie i prezentacja ofert handlowych, uwzględniających propozycje rozwiązań technicznych oraz kalkulację cenową.
  • Diagnozowaniem potrzeb Klientów, dobieraniem nowoczesnych rozwiązań technicznych we współpracy z działem technicznym oraz pozostałymi działami firmy.
  • Regularne spotkania z klientami pod kątem doradztwa technicznego, aktualnych i przyszłych projektów i wdrożeń
  • Raportowaniem działań i wyników pracy w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia techniczne najlepiej o profilu automatyka i robotyka lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku technicznym.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami.
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane projekty i zadania.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Zdolność do sprawnego przyswajania wiedzy technicznej
  • Dobra organizacja pracy w oparciu o planowanie zadań w czasie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w kontaktach z klientem z branży pneumatyki, technik klejenia lub automatyki przemysłowej.
  • Znajomość branży pneumatyka, automatyka przemysłowa.
  • Pasja i zainteresowanie przemysłem, nowinkami technologicznymi.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny).
  • Dostęp do wiedzy technicznej ciekawych produktów i rozwiązań aplikacyjnych.
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne podnoszące kwalifikacje techniczne i sprzedażowe w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań technicznych.
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od zdefiniowanych mierników.
  • Narzędzia pracy: materiały techniczne, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Jesteśmy nowoczesną firmą działającą od 1997 roku w obszarze pneumatyki przemysłowej w zakresie dystrybucji, projektowania i produkcji rozwiązań pneumatycznych dla przemysłu.

Naszym celem przewodnim jest dostarczanie naszym klientom najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do aplikacji. Miło Cię będzie powitać w naszym zespole.

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Inżynier sprzedaży, Gliwice