Ta oferta pracy jest nieaktualna od 400 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier sprzedaży (HVAC)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego klienta, lidera systemów wentylacji z odzyskiem ciepła, poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref.: 43904
    Praca stała
    Lokalizacja: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż innowacyjnych produktów wentylacyjnych do kluczowych klientów
    • współpraca z dystrybutorami i hurtowniami
    • przygotowywanie ofert
    • odpowiedzialność za cały proces sprzedaży
    • doradztwo techniczne

    Oczekiwania:

    • kilkuletnie doświadczenie B2B - preferowane w produkty techniczne w branży HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja)
    • doświadczenie w pracy z dużymi klientami typu: dystrybutorzy, hurtownie, sieci handlowe
    • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi firmy
    • dobra organizacja pracy własnej

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • benefity płacowe: ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą
    • narzędzia pracy: telefon, komputer, auto (do użytku prywatnego)
    • przyjazna pracy atmosfera

    W razie pytań zapraszam do kontaktu- 693 977 954

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)