Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży – hydraulika siłowa

IOW TRADE Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów w zakresie hydrauliki siłowej
  • Obsługa istniejących i pozyskiwanie nowych odbiorców, budowanie i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji
  • Przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne, dobór komponentów
  • Zapewnienie klientom przed i posprzedażowego wsparcia
  • Ścisła współpraca z działami logistyki, montażu i serwisu
  • Bezpośrednia współpraca z zagranicznymi dostawcami
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria produkcji), dopuszczalne ostanie lata studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność, dynamizm i entuzjazm w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Niezbędna narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

Szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy

Przyjazną atmosferę pracy i swobodę działania

Możliwość pracy w systemie homeoffice

Możliwość rozwoju zawodowego

Pakiet ubezpieczenia medycznego, kartę MultiSport

O nas

Firma IOW TRADE Sp. z o.o. należy do GRUPY IOW działającej w Polsce od 1993 roku. Oferujemy podzespoły czołowych światowych producentów do budowy maszyn mobilnych oraz urządzeń stacjonarnych. 28 letnia obecność na rynku zaprocentowała stworzeniem silnego oraz profesjonalnego zespołu inżynierów , który gwarantuje pomoc przy doborze oferowanych przez nas komponentów i wypracowaniu najlepszych rozwiązań.

Aktualnie poszukujemy osoby do działu hydrauliki siłowej

Inżynier Sprzedaży – hydraulika siłowa, opolskie