Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży - hydraulika siłowa

Bondioli Pavesi Sp. z o.o.

  • Poznańska 71, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Poznańska 71

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie rozwiązań dla klientów z wykorzystaniem wiedzy technicznej

  • profesjonalna obsługa i rozwój aktualnych klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • analiza i monitoring rynku

  • współpraca z dostawcami

Nasze wymagania

  • wiedza/doświadczenie techniczne z hydrauliki siłowej

  • znajomość jęz. angielskiego

  • znajomość branży rolnej mile widziana

  • wizyty w rynku 2-3 razy w miesiącu

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

BONDIOLI & PAVESI to włoska firma obecna na rynku od 1950r. Specjalizuje się w produkcji podzespołów układów przenoszenia napędu. Obecnie firma Bondioli & Pavesi obecna jest na rynkach w ponad 50 krajach i jest liczącym się producentem wałów przegubowych, przekładni oraz układów hydraulicznych do zastosowań rolniczych i przemysłowych. W Polsce Bondioli & Pavesi Sp. z o.o. działa od roku 1994 jako filia grupy Bondioli & Pavesi S.p.A. prowadząca działalność handlową i obsługująca producentów maszyn rolniczych i przemysłowych na terenie całego kraju. Firma posiada sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: