Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży - Infrastruktura Sieci Optycznych

VECTOR SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów biznesowych w związku z rozwojem oferty infrastruktury sieci optycznej ze szczególnym uwzględnieniem kabli światłowodowych oraz innych elementów potrzebnych do budowy sieci FTTx

  • Współpraca z lokalnymi operatorami telekomunikacyjnymi (posiadamy bazę klientów) oraz generalnymi wykonawcami prac budowlanych FTTx

  • Prowadzenie projektów sprzedażowych oraz odpowiedzialność za ich rentowność

  • Budowanie relacji z Klientami – rozpoznawanie potrzeb, dostarczanie oczekiwanych rozwiązań, udzielanie technicznego wsparcia, pozyskanie referencji

  • Poszerzanie znajomości rynku, a także budowanie znajomości i rozpoznawalności spółki VECTOR SOLUTIONS na rynkach docelowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B; mile widziane: rynek operatorski/TELCO

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: Telekomunikacja, Elektrotechnika, Informatyka i pokrewne)

  • Wiedza na temat infrastruktury sieci optycznych

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych

  • Umiejętność pozyskiwania, analizowania i interpretacji danych dotyczących podległego rynku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętności interpersonalne pozwalające na efektywne budowanie i rozwijanie relacji

  • Prawo jazdy kat. B; Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenia z zakresu wspieranych technologii

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej

  • Dostęp do wielu technologii i nowoczesnych laboratoriów

  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy

  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych

  • Autonomia działania przy wsparciu Centrali

  • System pracy: hybrydowy/zdalny, w zależności od miejsca zamieszkania (stanowisko dla 1 osoby z dowolnego miejsca zamieszkania)

  • Atrakcyjny system prowizyjny oraz premie uznaniowe

  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • biuro w zaciszu natury

  • świętowanie jubileuszy

  • webinary well-being

  • zespół muzyczny

  • zdalny model pracy

Grupa VECTOR działa na globalnym rynku technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Od lat wdrażamy i rozwijamy rozwiązania technologii infrastruktury dostępowej, systemy bezpieczeństwa oraz wymiany danych. Grupa VECTOR wspiera Klientów w transformacji cyfrowej, dostarczając rozwiązania i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy polską firmą, która projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT. Specjalizujemy się w cybersecurity, networking & communication, infrastrukturze IT & cloud, integracji sieci dostępowych oraz w technologiach video.

Przewiń do profilu firmy