Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier sprzedaży

Moto-Profil Sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz, Rawicz, Jarocin (pow. jarociński), Leszno, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Konin, Kępno

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla Partnerów Handlowych oraz Serwisów.

  • Dobór urządzeń oraz wyposażenia warsztatowego wg. potrzeb serwisu oraz trendów rynkowych.

  • Przygotowanie ofert oraz umów na wyposażenie warsztatowe.

  • Weryfikacja i rozwój Serwisów należących do sieci.

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku serwisów.

  • Aktywne wsparcie rozszerzenia działalności serwisów.

  • Aktywne wsparcie rozwoju sprzedaży wyposażenia warsztatowego u Partnerów Handlowych.

  • Sprzedaż urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna i techniczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów.

  • Praktyczna i techniczna wiedza z zakresu wyposażenia warsztatów (min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku).

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz duża samodzielność w działaniu.

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów.

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość Microsoft Office.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • Kafeteria MyBenefit

  • Dofinansowanie do obiadów w formie kateringu (w siedzibie)

Moto-Profil Sp. z o.o.

Biuro Firmy Moto-Profil to ponad 300 osób zatrudnionych w 20 działach.

Co możemy powiedzieć o sobie po 27 latach doświadczenia ? Jesteśmy drugą największą firmą w Polsce specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego. Naszym partnerom handlowym dostarczamy również autorskie rozwiązania informatyczne oraz pełne wsparcie merytoryczne w tym zakresie.

Naszą kadrę zasilają specjaliści wielu różnych dziedzin (prawnej, księgowej, finansowej, marketingowej), a także inżynierowie, analitycy, managerowie oraz informatycy. Przy użyciu najnowszego sprzętu informatycznego, każdego dnia pracownicy biurowi pracują nad prawidłowym działaniem i obsługą Firmy.

Przewiń do profilu firmy