Oferta pracy
Numer referencyjny: IS/POW/2021
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli zgody: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji”. Opcjonalnie można dodatkowo zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OMC ENVAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-924, przy ul. Iwonickiej 21, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

OMC ENVAG Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 188B

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych

  • dynamiczny rozwój sprzedaży poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju

  • profesjonalne doradztwo i obsługa klienta, w tym: wizje lokalne, przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków handlowych

  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • kandydat powinien posiadać 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy w głównych obszarach naszej sprzedaży (podane niżej w ogłoszeniu)

  • preferowane wykształcenie kandydatów to: wyższe z zakresu chemii procesowej, technologii chemicznej, inżynierii środowiska, energetyki lub techniczne pokrewne

  • w pracy ważne są również umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne oraz umiejętność bardzo dobrej samoorganizacji pracy

  • potrzebna jest dobra znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy

To oferujemy

  • szkolenia produktowe oraz wsparcie techniczno-merytoryczne

  • rozwój zawodowy w ramach struktury firmy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego (prace realizowane w największych obiektach przemysłowych w kraju, kontakty z wieloma specjalistami w branży, możliwość poznania nowoczesnych technologii używanych w przemyśle)

  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny oraz ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą handlowo-inżynierską zatrudniającą 120 osób, która od 30 lat oferuje kompleksowe systemy

i analizatory służące do sterowania procesami technologicznymi oraz monitoringu emisji gazów dla branży energetycznej, chemicznej, rafineryjnej, metalurgicznej, cementowej, technologii wody i ścieków, czy naukowo-badawczej.

Firma jest liderem na tym rynku. Wszystkie nasze działania przyczyniają się do poprawy efektywności, bezpieczeństwa procesów, a tym samym ochrony środowiska i jakości życia. Posiadamy kilka oddziałów w Polsce, w tym największe w Warszawie i Katowicach. Mamy również własne działy: serwisu, projektowania, budowy i integracji systemów, w których pracuje łącznie ponad 60 osób.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, z inicjatywą, z doświadczeniem w inżynierii chemicznej, procesowej, energetycznej, środowiska lub w automatyce. Jeśli jesteś osobą poszukującą wyzwań, pragnącą się rozwijać inżyniersko i mieć realny wpływ na otoczenie, to zgłoś swoją kandydaturę na to stanowisko.

Przewiń do profilu firmy

Główne obszary sprzedaży:

  • branża energetyczna (elektrownie konwencjonalne, elektrociepłownie)

  • spalarnie

  • przemysł chemiczny (nawozowy, cementowy, gumowy, chemii nieorganicznej i organicznej, farmacja, itp.)

  • przemysł petrochemiczny i rafineryjny

  • przemysł hutniczy i metalurgiczny

  • przemysł wydobywczy

  • branża ochrony środowiska

  • branża naukowo-badawcza

Dodatkowym atutem będzie znajomość tematyki związanej z:

  • monitoringiem środowiska, w tym CEMS (systemy monitoringu emisji)

  • kontrolą procesów przemysłowych (energetyka, chemia, spalanie)

  • automatycznymi/zintegrowanymi systemami pomiarowymi

  • analizatorami gazów i analizatorami cieczy

  • chromatografami procesowymi

  • spektrometrią masową