Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

STERNET sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Współpraca w tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych;

  • Realizacja zdefiniowanego procesu sprzedaży:

  • klasyfikacja szans sprzedaży,

  • analiza kosztów wraz z przygotowaniem oferty;

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;

  • wsparcie i nadzór nad realizacją zamówienia klienta

  • Prowadzenie prezentacji handlowych w oparciu o dostępne materiały techniczne;

  • Doradztwo techniczne, wsparcie w zakresie oferowanych rozwiązań;

  • Planowanie kontaktów oraz systematyczne raportowanie z podjętych aktywności;

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym działem wsparcia sprzedaży, marketingiem, inżynierami serwisu;

  • Regularne wprowadzanie danych o statusie kontaktów, wizyt i ofert do bazy danych CRM - Microsoft Dynamics 365.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz handlowe;

  • Wysoka motywacja do pracy - nastawienie na realizację celu;

  • Zdolności negocjacyjne;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kategorii B;

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym zespole, pracującym w przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 5500-9500 PLN brutto miesięcznie na umowie o pracę oraz premia uzależniona od realizacji celów sprzedażowych.

  • Nowoczesne narzędzia pracy podnoszące komfort i satysfakcję z pracy.

  • Samochód służbowy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Możliwość udziału w PPK,

  • Pakiet medyczny,

  • Bufet pracowniczy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

Jako jeden z wiodących w Polsce dostawców napędów elektrycznych dla przemysłu oraz usług serwisowych w tym zakresie poszukujemy

który pomoże nam osiągać cele w zakresie dynamicznego rozwoju naszej organizacji poprzez wsparcie zespołu handlowego w realizacji celów sprzedażowych działaniami marketingowymi.

Obecnie działając głównie na południu Polski zatrudniamy 51 osób i obsługujemy około 15 000 tematów dla około 2 000 klientów B2B rocznie.

Nasza strategia sprzedaży opiera się na konsultacyjnym modelu Sprzedaży 4.0. Sprzedajemy towary wzbogacane o usługi oraz wdrażamy rozwiązania prowadzące do uzyskania przez naszych Klientów nowych wartości biznesowych, które długofalowo wpłyną na ich rozwój. Obecnie, równolegle do sprzedaży towarów realizujemy projekty energomodernizacji procesów produkcyjnych oraz długoterminowej obsługi serwisowej maszyn i urządzeń w zakresie techniki napędowej.

Przewiń do profilu firmy