Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży / kierownik projektów układów kogeneracyjnych i trigeneracyjnych

Termster Absorpcja Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • działania związane z pozyskiwaniem nowych klientów, prezentacja oferty firmy oraz stały kontakt z kluczowymi odbiorcami

  • przygotowywanie ofert, kosztorysów i koncepcyjnych rozwiązań technologicznych w oparciu o pozyskane podczas wizji lokalnych informacje

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • zarządzanie projektami powierzonymi przez bezpośredniego przełożonego

  • udział w targach, szkoleniach branżowych i konferencjach

  • współpraca z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi, inwestorami

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • umiejętność analizy pozyskanych informacji oraz doboru najlepszych rozwiązań pod względem techniczno-ekonomicznym

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość zagadnień związanych z kogeneracją/trigeneracją (agregaty kogeneracyjne, agregaty absorpcyjne)

  • samodzielność w działaniu, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • gotowość do wyjazdów służbowych (warunek konieczny)

  • chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu nowości technologicznych

  • biegła obsługa programu ZWCAD lub pokrewnych

  • znajomość języka angielskiego w stopni umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej (instrukcji, doborów technicznych itp.)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na wyraźne życzenie kandydata dopuszczamy inną formę zatrudnienia)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach kogeneracyjnych i trigeneracyjnych

  • szkolenia u producentów urządzeń oraz szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

Termster Absorpcja Sp. z o.o.

Termster Absorpcja Sp. z o.o. to firma działająca w branży chłodnictwa przemysłowego, kładąca główny nacisk na inwestycje wykorzystujące w układach agregaty absorpcyjne i wieże chłodnicze.

Od 2016 roku, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski agregatów absorpcyjnych ZEPHYRUS, produkowanych przez koreańską firmę Shinsung Engineering Co Ltd..

Termster Absorpcja wchodzi w skład grupy ENERVIGO Sp. z o.o. – producenta agregatów kogeneracyjnych oraz dostawcy i wykonawcy kompletnych układów kogeneracyjnych, jak i trigeneracyjnych.

Przewiń do profilu firmy