Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży - Kierownik Projektu

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz:

Kształtować przyszłość Firmy poprzez wdrażanie nowych projektów, koordynację Zespołów Projektowo-Sprzedażowych, budowanie relacji partnerskich z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym oraz zapewnianie pozostałym Działom Firmy pełnego wsparcia.

Jesteśmy dla siebie świetnym wyborem, jeżeli:

• Zarządzanie Projektami to Twój temat i wciąż chcesz wiedzieć o tym więcej

• Stawiasz sobie wysoko poprzeczkę

• Twoim zdaniem w zespole wszyscy powinni czuć się swobodnie

• Nowe pomysły i dynamiczne środowisko to Twoja przestrzeń

• Również dla Ciebie „razem” znaczy „lepiej” :)

Twoje główne zadania:

• Pełnienie roli Kierownika Zespołów Projektowych wprowadzających nowe wiązki elektryczne do produkcji seryjnej

• Wsparcie Zespołów Projektowych w trakcie trwania produkcji seryjnej

• Przeprowadzanie analiz wdrożeniowych produktów i na ich podstawie dokonywanie wycen dla Klientów

• Praktykowanie jakościowego i partnerskiego podejścia do Klientów w ramach aktywnej sprzedaży

• Monitorowanie przewagi konkurencyjnej Firmy

• Budowanie relacji partnerskich oraz stałe podnoszenie kompetencji poprzez przyjmowanie i udzielanie informacji zwrotnej w kontaktach z innymi pracownikami Firmy oraz uczestnictwo w kierunkowych szkoleniach

Nasze wymagania

Liczymy, że:

• Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne

• Masz silną orientację na Klienta

• Komunikacja i negocjacje to Twoje mocne strony

• Bycie liderem zespołu jest tym, w czym się realizujesz

• Chętnie podejmujesz inicjatywę, wychodzisz naprzeciw wyzwaniom i działasz, pociągając za sobą innych

• Wiesz, jak zdefiniować cele, aby je zrealizować możliwie efektywnie

• Biegle pracujesz w programach z pakietu MS Office, a Excel nie ma dla Ciebie tajemnic

• Wiesz, jak zaprezentować dane w atrakcyjny i czytelny sposób

• Posługujesz się swobodnie językiem angielskim (w mowie i piśmie na poziomie C1) i/lub niemieckim

• Odnajdziesz się w pracy w zespole o kulturze partnerskiej i strukturze macierzowej

• Masz silną potrzebę stałego doskonalenia się i rozwijania kompetencji specjalistycznych i menedżerskich

• Myślenie analityczne i inżynierskie przychodzi Ci z łatwością

• Wykażesz się samodzielnością w organizacji pracy w podejściu procesowym

• Wiesz, jak zarządzać stresem

• Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów, zwłaszcza w aspekcie koordynowania pracy zespołowej – to może Ci pomóc szybko zacząć całkiem samodzielną pracę

To oferujemy

My z kolei:

• We wszystko wprowadzimy Cię po kolei, bez stresu, pod okiem Mentora

• Będziemy Cię traktować jak partnera i naszego Dostawcę

• Zapewnimy współpracę w młodym Zespole Firmy w ramach projektów prowadzonych dla globalnych koncernów

• Dostarczymy okazji do rozwoju zarówno w ramach działań operacyjnych, jak i strategii Firmy

• Zaspokoimy Twój apetyt na wiedzę poprzez szkolenia branżowe, których potrzebujesz do realizacji celów

• Rozwoju jest u nas zawsze pod dostatkiem - gwarantujemy

• Podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - to jasne

• Zadbamy o ustalenie wynagrodzenia adekwatnego do Twoich kompetencji i osiąganych wyników

• Będziemy Ci kibicować, jeśli zamierzasz kontynuować swoją formalną edukację

• Zapłacimy za Twoje ubezpieczenie grupowe i medyczne (po okresie próbnym)

• Dołożymy się do Twojego karnetu sportowego

Praca w siedzibie Firmy w Morawicy (woj. małopolskie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Z.E. Omega Sp. z o.o. spółka technologiczna działająca na rynku projektowania i wytwarzania wiązek elektrycznych oraz wprowadzania nowych standardów przyjaznych dla ludzi i planety.

Znajdź nas na : www.zeomega.pl i thebroy.com

Przewiń do profilu firmy