Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży

Hydropol Elżbieta Jakubowska

  • Postępu 18, Kolonia Lesznowola (pow. piaseczyński)
    Kolonia Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Postępu 18

Kolonia Lesznowola (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie i rozbudowywanie współpracy ze stałymi klientami

  • prowadzenie spraw handlowych

  • wspieranie działu technicznego przy opracowywaniu projektów

  • stałe monitorowanie rynku z zakresu hydrauliki siłowej

  • poszerzanie wiedzy z zakresu oferowanych produktów

  • negocjowanie kontraktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe)

  • wiedza z zakresu produktów hydrauliki siłowej

  • min. średni poziom znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • samodyscyplina i odpowiedzialność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, funkcjonującej na rynku ponad 20 lat firmie

  • Możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System szkoleń, profesjonalne narzędzia pracy

  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

O nas

Specjalnością naszej firmy od ponad 20 lat jest szeroko pojęta hydraulika siłowa. Oferujemy bogaty wachlarz najwyższej klasy produktów, produkujemy agregaty hydrauliczne i filtracyjne, siłowniki i przewody hydrauliczne. Ponadto świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi projektowe i serwisowe w zakresie hydrauliki siłowej zarówno w naszym warsztacie, jak i u klienta.  Osiągnięty sukces zawdzięczamy wykwalifikowanemu i doświadczonemu  zespołowi specjalistów oraz szerokiej wiedzy technicznej.