Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży ( Komponenty Mechaniczne)

  • Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Inżynier Sprzedaży ( komponenty mechaniczne)

Śląskie 23253/001

Osoba na tym stanowisku wykorzystuje umiejętności sprzedażowe i techniczne oraz doświadczenie w branży przemysłowej, aby identyfikować potrzeby klienta i stosować wiedzę technologiczną do sprzedaży pełnego portfolio produktów.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, globalnego producenta komponentów mechanicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży. Region : Śląsk /Małopolska.

Opis stanowiska

  • Aktywne zwiększanie udziału firmy na określonym terytorium
  • Pozyskiwanie klientów oraz budowanie długofalowej relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami
  • Dbanie o relacje z klientami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Wpływanie na decyzje klienta przy wykorzystaniu znajomości jego specyfiki i wdrażanie nowych rozwiązań i produktów
  • Uczestniczenie w promowaniu marki na targach i wystawach
  • Identyfikowanie i analizowanie nowych możliwości rynkowych
  • Analiza rozwiązań oferowanych przez konkurencję oraz ich strategii sprzedażowych
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika, budowa maszyn)
  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie w sprzedaży dla przemysłu ( preferowane: komponentów technicznych)
  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych
  • Umiejętność pozyskania strategicznych Klientów
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych dla klientów
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysokie zaangażowanie, pro aktywność i konsekwencja w dążeniu do celów
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, kreatywność i asertywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Gotowość do częstych podróży

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Pracę w renomowanej firmie

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się