Oferta pracy

Inżynier sprzedaży - Konstruktor - branża HVAC

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.

4 1207 100 brutto / mies.

Jaśkowa Dolina 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,

  • pozyskiwanie nowych Partnerów handlowych,

  • utrzymywanie długotrwałych, dobrych relacji z Partnerami handlowymi Firmy,

  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy,

  • przygotowywanie ofert,

  • wsparcie techniczne projektów.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku aktywnego przedstawiciela handlowego,

  • atutem będzie doświadczenie w branży wentylacyjnej (HVAC), technicznej lub narzędziowej,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),

  • nastawienie na realizację powierzonych zadań, "osobowość sprzedażowa",

  • zaangażowanie, komunikatywność, pozytywne nastawienie,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • prawo jazdy - kat. B,

  • posługującej się pakietem MS Office.

  • Obsługa programów graficznych 2D CAD (mile widziana znajomość programów modelowania 3D, BIM)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,

To oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,

  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu),

  • praca w Gdańsku + możliwe delegacje.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinasowanie do okularów