Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży - Konsultant techniczny - Automatyk

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
TR Automatyka sp. z o.o.

Firma TR Automatyka jest dynamicznie rozwijającą się firma działającą w branży automatyki przemysłowej.

Jako jeden z liderów na rynku, oferujemy sprzedaż i kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie urządzeń automatyki obiektowej AKPiA. Specjalizujemy się w obsłudze stref Ex.
Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wielu wiodących producentów, często na wyłączność w Polsce.

Dokładne informacje na temat naszej oferty produktowej znajdują się na stronie

miejsce pracy: Warszawa
region: Mazowieckie
lub zdalnie

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Inżyniera sprzedaży - Konsultanta technicznego obejmuje doradztwo i sprzedaż produktów oraz rozwiązań technicznych firmom i zakładom produkcyjnym z branży automatyki przemysłowej. Jest to połączenie pracy inżyniera i handlowca.

Możliwe dwa warianty pracy:

  1. Dla osób z woj. mazowieckiego praca w biurze w Warszawie oraz spotkania w terenie z klientami w wymiarze 1-2 dni tygodniowo.
  2. Dla osób z Polski południowej i południowo-zachodniej (woj. śląskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, opolskiego i małopolskiego) umawiane samodzielnie spotkania z klientami na terenie tych województw oraz obecność w siedzibie firmy w Warszawie raz w miesiącu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka lub pokrewny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży automatyki przemysłowej

Oczekujemy dodatkowo:

  • chęci rozwijania swoich umiejętności zarówno technicznych jak i handlowych
  • kreatywności, zaangażowania
  • otwartości na kontakty z ludźmi
  • samodzielności w organizowaniu czasu pracy
  • znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny docelowo (po kilku miesiącach pracy) mieć podstawową wiedzę z jednego lub kilku działów naszej oferty produktowej: www.trautomatyka.pl

Oferujemy

  • wsparcie w rozwoju wiedzy technicznej
  • umowę o pracę w stabilnej firmie działającej od wielu lat
  • dodatkowe wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • duże możliwości samodzielnego zarządzania czasem pracy oraz rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy

Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (stała pensja oraz prowizja od wyników sprzedaży)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się