Ta oferta pracy jest nieaktualna od 290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży - Konsultant techniczny - Automatyk

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TR Automatyka sp. z o.o.

    Firma TR Automatyka jest dynamicznie rozwijającą się firma działającą w branży automatyki przemysłowej.

    Jako jeden z liderów na rynku, oferujemy sprzedaż i kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie urządzeń automatyki obiektowej AKPiA. Specjalizujemy się w obsłudze stref Ex.
    Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wielu wiodących producentów, często na wyłączność w Polsce.

    Dokładne informacje na temat naszej oferty produktowej znajdują się na stronie

    miejsce pracy: Warszawa
    region: Mazowieckie
    lub zdalnie

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku Inżyniera sprzedaży - Konsultanta technicznego obejmuje doradztwo i sprzedaż produktów oraz rozwiązań technicznych firmom i zakładom produkcyjnym z branży automatyki przemysłowej. Jest to połączenie pracy inżyniera i handlowca.

    Możliwe dwa warianty pracy:

    1. Dla osób z woj. mazowieckiego praca w biurze w Warszawie oraz spotkania w terenie z klientami w wymiarze 1-2 dni tygodniowo.
    2. Dla osób z Polski południowej i południowo-zachodniej (woj. śląskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, opolskiego i małopolskiego) umawiane samodzielnie spotkania z klientami na terenie tych województw oraz obecność w siedzibie firmy w Warszawie raz w miesiącu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka lub pokrewny
    • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży automatyki przemysłowej

    Oczekujemy dodatkowo:

    • chęci rozwijania swoich umiejętności zarówno technicznych jak i handlowych
    • kreatywności, zaangażowania
    • otwartości na kontakty z ludźmi
    • samodzielności w organizowaniu czasu pracy
    • znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

    Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny docelowo (po kilku miesiącach pracy) mieć podstawową wiedzę z jednego lub kilku działów naszej oferty produktowej: www.trautomatyka.pl

    Oferujemy

    • wsparcie w rozwoju wiedzy technicznej
    • umowę o pracę w stabilnej firmie działającej od wielu lat
    • dodatkowe wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • duże możliwości samodzielnego zarządzania czasem pracy oraz rozwoju zawodowego
    • samochód służbowy

    Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (stała pensja oraz prowizja od wyników sprzedaży)

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    bottom