Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do C&S CONSTRUCTION sp. z o.o. z siedzibą w: Stanisława Dubois 114/116, 93-465 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży – Kosztorysant

C&S CONSTRUCTION sp. z o.o.

Stanisława Dubois 114/116

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientem w zakresie dokumentacji budowlanej, w tym uczestnictwo w spotkaniach z Inwestorami;

  • Analiza otrzymywanych projektów budowlanych i wykonawczych;

  • Opracowywanie opisów technicznych do sporządzanych ofert;

  • Przygotowywanie kosztorysów planowanych robót budowlanych dla Inwestora;

  • Składanie zapytań ofertowych oraz wyszukiwanie potencjalnych podwykonawców;

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów technicznych o kierunku budowlanym;

  • Masz wiedzę z zakresu kosztorysowania materiałów budowlanych i usług;

  • Posiadasz praktyczną znajomość i swobodnie korzystasz z pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;

  • Jesteś skrupulatna/-y i bardzo dobrze zoorganizowana/-y;

  • Obsługujesz program AutoCAD lub ZW-Cad;

  • Zawsze chciałaś/-eś pracować dla generalnego wykonawcy;

  • I chcesz się dalej rozwijać w branży budowlanej – to nasza oferta jest dla Ciebie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i elastyczne godziny pracy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji dużych kontraktów, które realizujemy jako generalny wykonawca;

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności;

  • Pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym Zespole;

  • Dzięki pracy u nas masz możliwość zdobycia praktyk niezbędnych do otrzymania uprawnień budowlanych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zajmujemy się głównie budowaniem hal stalowych (wraz z infrastrukturą towarzyszącą) w systemie generalnego wykonawstwa. Jesteśmy młodą firmą z wielkimi ambicjami, nastawioną na sukces. Zapewniamy miłe środowisko pracy, w którym wszyscy jesteśmy częścią Zespołu, a każdy z nas ma realny wpływ na rozwój firmy. Zapraszamy – dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje