Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów Firmy Klientom obecnym i nowym na poziomie wskazanym przez Zarząd,

  • Koordynowanie prac Zespołów Projektowych w celu wprowadzania nowych produktów do produkcji seryjnej oraz optymalizacji bieżącej produkcji.

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rynków zgodnie z celami Firmy,

  • Budowanie relacji partnerskich, oraz stałe podnoszenie kompetencji poprzez przyjmowanie i udzielanie feedbacku (informacji zwrotnej) w kontaktach z innymi Pracownikami Firmy oraz uczestnictwo w kierunkowych szkoleniach,

  • Opieka nad Projektami Sprzedażowymi w trakcie trwania produkcji seryjnej,

  • Usprawnianie przepływu komunikacji w ramach Zespołów Projektowych Sprzedażowych,

  • Kierowanie zespołami Projektowymi Sprzedażowymi i wsparcie ich w fazie wdrożeniowej– we współpracy z Pracownikami innych Działów,

  • Sporządzanie ofert na poziomie akceptowalności wskazanym przez Zarząd z uwzględnieniem projektowania przebiegu procesu z nastawieniem na optymalizację,

  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu i innych Działów (np. analiza rentowności i opłacalności produktów),

  • Monitoring rozwoju partnerskich relacji z obecnymi Klientami w ramach aktywnej sprzedaży,

  • Monitorowanie przewagi konkurencyjnej Firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z tytułem inżyniera,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Mile widziane doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku (zarządzanie projektami) w Firmie produkcyjnej,

  • Nastawienie na jakościowe relacje z Klientami oraz zdolności negocjacyjne,

  • Znajomość Pakietu Office (Excel na poziomie zaawansowanym wraz z obsługą tabel przestawnych) oraz języka angielskiego na poziomie B2,

  • Chęć pracy w zespole, potrzebę rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej,

  • Samodzielność, automotywację, komunikatywność i elastyczność.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji twardych i miękkich w Firmie działającej na dynamicznie się rozwijającym rynku wiązek elektrycznych,

  • Ciekawą pracę w młodym Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze,

  • Możliwość dofinansowania szkoleń branżowych i studiów podyplomowych,

  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej i karnetu sportowego na preferencyjnych warunkach,

  • Ubezpieczenie grupowe finansowane w całości przez Pracodawcę,

  • Współpraca z Klientami z innowacyjnych gałęzi przemysłu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. to spółka technologiczna działająca od ponad 30 lat w branży elektrycznej i elektronicznej. Specjalizujemy się w produkcji podzespołów elektronicznych dla globalnych koncernów.

Znajdź nas na www.zeomega.pl

Przewiń do profilu firmy