Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży

Axence Sp. z o. o. Sp. J.

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Na Zjeździe 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Badanie rynku pod kątem konkurencji

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Tworzenie ciekawych scenariuszy zastosowania rozwiązań IT

  • Merytoryczne wsparcie działów Sprzedaży i Marketingu oraz partnerów biznesowych

  • Prowadzenie webinarów, prezentacji, udział w konferencjach

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT

  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych i bezpieczeństwa IT

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język angielski min. B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w audytach bezpieczeństwa lub wdrożeniach rozwiązań IT

  • Znajomość przepisów prawa i standardów dot. bezpieczeństwa IT i ochrony danych

  • Znajomość oprogramowania do monitorowania i zarządzania IT

  • Doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w dojrzałej, stabilnej firmie.

  • Praca hybrydowa (możliwe 2 dni w tygodniu zdalnie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Opis Stanowiska

Jako Inżynier Sprzedaży staniesz się merytorycznym ekspertem Axence, rozpoznawanym w branży głosem Axence, jak i znawcą technologii sieciowych oraz cyberbezpieczeństwa. W swojej roli połączysz wiedzę techniczną z umiejętnościami biznesowymi. Twoim zadaniem będzie szeroko rozumiana edukacja rynku oraz potencjalnych klientów zakresie rozwiązań Axence. Będziesz prowadził webinaria, prezentacje produktowe, uczestniczył w konferencjach czy spotkaniach lub wdrożeniach u Klientów. W cielisz się w rolę trenera i będziesz uczestniczył w procesie przekazywania wiedzy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Realizacja części zadań, wymaga podróży służbowych na terenie całego kraju.

Jesteśmy firmą IT, która od 17 lat dostarcza nagradzane produkty do ponad 3500 klientów w Polsce i na świecie. Działamy globalnie - od uniwersytetów w Kanadzie, przez giełdę w Bułgarii, aż po ministerstwa na Filipinach. Nie jesteśmy korporacją ani start-upem, dlatego działamy na własnych warunkach. Mamy zgrany zespół doświadczonych profesjonalistów. Poznajmy się! Może szukamy właśnie Ciebie!

- atrakcyjna, dobrze skomunikowana lokalizacja

- bez open space, bez dress code, bez klimatu korpo

- zgrany zespół, płaska struktura, nieformalna atmosfera

- poznaj nasz zespół oraz zobacz, jak pracujemy na:

Przewiń do profilu firmy