Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży

Sant-Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma SANT-TECH to uznany na światowym rynku oraz wielokrotnie nagradzany producent zaawansowanych maszyn do obróbki strumieniowo-ściernej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz pozyskanymi dotacjami na stworzenie działu B+R krakowski producent poszukuje osoby na stanowisko Konstruktora maszyn.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych   z obecnymi klientami
  • Ścisła współpraca z działem technologicznym
  • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach
  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie

Wymagamy:

  • Doświadczenia we współpracy z klientem B2B dla przemysłu
  • Bardzo dobrej komunikatywności,
  • Samodzielności i umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • Prawa jazdy min. Kat B,
  • Dobrej znajomość obsługi komputera,
  • Gotowości do wyjazdów
  • Znajomości języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym).

Oferujemy:

  • Udział w ambitnych i rozwojowych projektach
  • Dużą samodzielność
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nieograniczony rozwój zawodowy
  • Wysokie wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne