Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działają na rynku od 1980 roku.
Przedsiębiorstwo związane jest z branżą metalowo – maszynową, na potrzeby której projektuje, produkuje i dostarcza wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki.
Jesteśmy dostawcą usług, produktów i wyrobów światowych producentów dla przemysłu m.in.: oponiarskiego, górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce Północnej, budowanie trwałych relacji,
  • Stałe badanie rynku, monitoring pod względem prowadzonych i planowanych inwestycji / projektów przez obecnych i potencjalnych Klientów,
  • Utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji z Klientami, realizowanie cyklicznych spotkań z Klientami,
  • Realizacja budżetów, celów i planowanie zadań z nich wynikających,
  • Prowadzenie negocjacji, uczestnictwo w ustalaniu z Klientem zakresu i warunków handlowych,
  • Koordynacja procesu opracowania oferty i współpraca z Działem Wycen oraz Działem Zarządzania Projektami,
  • Poszukiwanie nowych rynków i rozwiązań,

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia handlowo-technicznego w pozyskiwaniu i wdrażaniu indywidualnych rozwiązań dla przemysłu (np. z zakresu automatyzacji, robotyzacji, budowy maszyn, linii produkcyjnych i technologicznych, itp.)
  • Wysoka mobilność, gotowość do wyjazdów,
  • Podstawowa wiedza techniczna, orientacja w podstawowych procesach technologicznych,
  • Bardzo wysoka komunikatywność, motywacja, odpowiedzialność i zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja,
  • Laptop, telefon, samochód służbowy,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy