Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży (LES Chiller)

Mitsubishi Electric EuropeO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie indywidualnego budżetu sprzedażowego,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prezentowanie rozwiązań produktowych oraz negocjacje umów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami firmy (inwestorzy, dystrybutorzy, biura projektowe, instalatorzy, generalni wykonawcy),
  • wsparcie merytoryczne kontrahentów firmy,
  • analiza rynku w podległym regionie,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zadań na wysokim poziomie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe z obszaru HVAC lub pokrewne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we współpracy z inwestorami, firmami instalacyjnymi, projektantami, partnerami handlowymi,
  • bardzo dobra znajomość branży i wiedza z obszaru instalacji sanitarnych: wody lodowej, pomp ciepła, obróbki powietrza,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • premie uzależnione od efektów pracy,
  • samochód hybrydowy, również do użytku prywatnego,
  • regularne szkolenia techniczne i handlowe,
  • stały rozwój poprzez dostęp do szkoleń kompetencyjnych oraz dostęp do platformy Udemy,
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • bogaty pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • system kafeteryjny

Inżynier Sprzedaży (LES Chiller), małopolskie