Logo Pracuj.pl

Inżynier Sprzedaży

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywną sprzedaż w regionie łódzkim, rozwijanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami oraz kompleksowe doradztwo techniczne, w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to: automatyka przemysłowa, energetyka, elektronika, mechanika, fizyka, inżynieria procesowa lub środowiska,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane w branży wydobycia i przetwórstwa kruszyw, chemicznej, spożywczej, wodno-ściekowej, energetycznej lub biotechnologicznej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B,
  • umiejętność i swoboda w prowadzeniu prezentacji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemów CRM,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość procesów przemysłowych w branży chemicznej, spożywczej, energetycznej czy biotechnologicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie oferującej renomowane produkty i usługi najwyższej jakości,
  • stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa.

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

Endress+Hauser jest światowym liderem w dziedzinie aparatury pomiarowej oraz usług i rozwiązań dla inżynierii procesów przemysłowych. Pomimo że zatrudniamy ponad 14 000 osób na całym świecie, to wciąż pozostajemy firmą rodzinną i możemy być dumni, że udało nam się stworzyć tak silnie zintegrowane środowisko pracy. Współpraca z nami zawsze ma dwie strony - profesjonalną i osobistą. Ich połączenie pozwala na tworzenie dużo bardziej satysfakcjonującej kariery, dzień po dniu.

Jeśli ta pozycja brzmi dla ciebie interesująco, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Inżynier Sprzedaży, Łódź