Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier wsparcia sprzedaży w obszarze fotowoltaiki

INS-EL SP. Z O.O. SP.K.

  • Brzezińska 4, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Brzezińska 4

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla zespołu handlowego z portfolio produktów dotyczących fotowoltaiki

  • Analiza wymagań Klienta pod kątem technicznym

  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert oraz sprzedaży kompleksowych rozwiązań (Smart Grid)

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do ofert

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Rozwój Zespołu Projektów Commercial & Utility

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej lub elektrotechnicznej

  • Umiejętność/doświadczenie prowadzenia prezentacji technicznych dla klientów

Mile widziane

  • Umiejętność samodzielnego zdobywania/poszerzania wiedzy

  • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą

  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania komunikacji z innymi osobami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji i korzystania z dokumentacji technicznej

  • Ważne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej kraju! Zespół INS-EL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie specjalisty, projektanta, który będzie wspierał rozwój sprzedaży fotowoltaiki w INS-EL.

Przewiń do profilu firmy