Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-01-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, lider w dziedzinie sprzedaży i serwisu zaawansowanych technicznie urządzeń przemysłowych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji handlowych
    • Kompleksowe prowadzenie projektów –analiza potrzeb Klientów, tworzenie ofert, negocjacje handlowe
    • Zapewnienie odpowiedniej jakości i częstotliwości relacji z Klientami
    • Budowanie wizerunku firmy dzięki wysokim standardom obsługi Klientów
    • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów
    • Zmysł techniczny i umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów
    • Umiejętność wyciągania praktycznych wniosków na podstawie zgromadzonych danych
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do częstych podróży służbowych związanych z realizacją projektów w podległym regionie

    Dodatkowym atutem będą:

    • Doświadczenie w sprzedaży środków trwałych w kanale B2B
    • Wykształcenie o profilu technicznym
    • Doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie - umowa o pracę i bogaty pakiet socjalny (rozszerzone ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy
    • Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop, samochód, urządzenia demonstracyjne, materiały marketingowe)
    • Pracę z zaawansowanym technicznie produktem wysokiej jakości
    • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Promark Serwis. Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Promark Serwis. Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, chyba że wyraziłaś/eś zgodę na udział
    w przyszłych rekrutacjach.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.