Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Fronius, lider w dziedzinie technologii spawania, systemów ładowania akumulatorów i elektroniki fotowoltaicznej (PV) rekrutuje na stanowisko:

    Inżynier Sprzedaży Solar Energy z językiem angielskim
    Siedziba firmy: Gliwice
    Miejsce pracy: cała Polska

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie prezentacji wyjaśniających zalety produktów i usług
    • Wywiady z klientami i inżynierami w celu określenia wymagań technicznych
    • Pozyskiwanie zamówień na projekty
    • Bieżące monitorowanie rynku i przetargów

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne w dziedzinie energetyka lub elektronika
    • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
    • Gotowość do częstych podróży na terenie Polski
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w perspektywicznej branży odnawialnych źródeł energii
    • Samochód służbowy
    • Laptop i telefon
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Wyjazdy integracyjne
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kurs języka angielskiego

    Prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”