Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży

ZAMAK MERCATOR SP. Z O.O.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym regionie.

  • Doradztwo techniczne w doborze odpowiednich produktów dla klienta

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników działań handlowych

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Obsługa posprzedażowa klienta

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy (wytłaczarki, wtryskarki, kompozyty) lub podobnym

  • Doświadczenie zawodowe przynajmniej 3 lata na stanowisku związanym z aktywna sprzedażą w branży technicznej

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych

  • Duża samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Nastawienie na realizację celu

  • Samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, rzetelność w działaniu

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe techniczne albo średnie techniczne, ewentualnie inne wyższe (dające kompetencje handlowe w branży technicznej)

  • Znajomość MS Office, systemu CRM

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i lidera branży

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w odniesieniu do realizowanych efektów (podstawa + premia uzależniona od realizowanych wyników)

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop/tablet

  • Możliwość zdobycia nowych, cennych umiejętności i kontaktów

  • Pracę w zgranym zespole ambitnych ludzi

Teren pracy:

  • małopolskie (Kraków i Skawina), śląskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, wielkopolskie