Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży - Manager sprzedaży

TASKOPROJEKT S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz poleceń,

  • budowanie świadomości marki na rynku,

  • analiza i strategiczne planowanie działań prospektingowych,

  • utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami,

  • całościowe prowadzenie wysokobudżetowych projektów jako projekt manager,

  • prowadzenie klienta przed sprzedażą oraz opieka nad klientem po sprzedaży,

  • udział w konferencjach branżowych w Polsce i za granicą,

  • stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji,

  • częste wyjazdy służbowe i praca w terenie na powierzonym obszarze działania,

  • analiza i raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego,

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby:

  • o zdolnościach interpersonalnych i komunikacyjnych,

  • budującej profesjonalne relacje z klientem oraz współpracownikami,

  • potrafiącej wyznaczać sobie cele i zadania,

  • potrafiącej układać sobie dzień/tydzień pracy,

  • upartej w dążeniu do wyznaczonego sobie celu,

  • ciekawej klientów, branży i produktu,

  • taktownej, kulturalnej i stanowczej,

  • doskonale pracującej w zespole oraz indywidualnie,

  • lubiącej pracować w terenie z klientem biznesowym,

  • chcącej współtworzyć własne miejsce pracy, stanowisko i firmę,

  • posiadasz doświadczenie w handlu dobrami inwestycyjnymi wysokiej wartości ze średnim/długim czasem realizacji projektu, (doświadczenie w branży maszyn CNC lub przemysłowej będzie dodatkowym atutem)

  • posiadasz doskonałe umiejętności sprzedaży przez wartości produktu,

  • posiadasz zdolności handlowe i negocjacyjne,

  • posiadasz umiejętności prezentacyjne i marketingowe,

  • posiadasz umiejętności partnerskiej rozmowy i umiejętności aktywnego słuchania,

  • posiadasz zdolności analityczne oraz rozwiązywania problemów,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • elastyczne zatrudnienie B2B, umowa o prace - ty wybierasz,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - początkowe,

  • premia sprzedażowa bez limitów na czytelnych i jasnych zasadach,

  • wdrożenie do stanowiska i szkolenie produktowe,

  • nowoczesne, multimedialne narzędzia pracy,

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • samochód służbowy bardzo dobrej klasy również do użytku prywatnego,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe na wyjątkowo korzystnych warunkach,

  • karta multisport,

  • bony świąteczne,

  • możliwość tworzenia całkiem nowego działu,

  • praca w nowoczesnej i rozwojowej gałęzi przemysłu przyszłości 4.0,

  • praca topowych gałęziach przemysłu – Aviation, Automotive, Military,

  • inne benefity pozapłacowe.

O nas

Taskoprojekt to nowoczesna firma działająca w oparciu o najnowsze technologie dostarczając rozwiązania produkcyjne dla przemysłu 4.0. Lider automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, które są główną działalnością biznesową firmy. Pracujemy dla największych marek świata motoryzacji. Nowo utworzony Dział Maszynowy, dostarcza nowoczesne rozwiązania produkcyjne, maszyny do obróbki skrawaniem - legendarnej, cenionej w branży marki.

Zapraszamy do zespołu!