Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DEHN POLSKA Sp. z o.o.

    DEHN POLSKA sp. z o.o. jest spółką-córką firmy DEHN + SÖHNE GmbH + Co. KG. - niemieckiego lidera w zakresie produkcji komponentów ochrony odgromowej, urządzeń ochrony przepięciowej oraz sprzętu bezpieczeństwa. Od blisko 20 lat propagujemy w Polsce zasady tworzenia bezpiecznych i skutecznych instalacji odgromowych i przepięciowych. W związku z dynamicznym rozwojem i potrzebą zapewnienia jeszcze lepszego wsparcia technicznego dla naszych klientów z województw centralnych (mazowieckie, łódzkie, lubelskie) poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków obejmuje między innymi:

    • nawiązywanie kontaktów z klientami (głównie biurami projektowymi oraz inwestorami) i skuteczne podtrzymywanie relacji z nimi,
    • zapewnianie wsparcia technicznego, w tym pomoc w doborze produktów oraz monitorowanie inwestycji,
    • organizacja i prowadzenie szkoleń,
    • przygotowywanie ofert, prezentacji, materiałów szkoleniowych,
    • uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe na kierunku elektrycznym,
    • znajomość zagadnień EMC,
    • znajomość rynku elektrotechnicznego,
    • wysoki poziom samodzielności oraz inicjatywa w działaniu,
    • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami,
    • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie co najmniej B1, umożliwiająca komunikację w środowisku międzynarodowym,
    • praktyczna znajomość pakietu Office,
    • znajomość programów typu CAD będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • gotowość do pracy w terenie (regularne wyjazdy do klientów na przydzielonym obszarze).

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
    • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat),
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, studia podyplomowe, itp.),
    • stałą wymianę doświadczeń na forum międzynarodowym,
    • motywujące wynagrodzenie,
    • prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym),
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (m.in. komputer, telefon, samochód).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEHN POLSKA sp.  z o.o. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    Nieumieszczenie powyższej klauzuli spowoduje odrzucenie kandydatury bez jej merytorycznego rozpoznania.

    Osoby zainteresowane udziałem w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez DEHN POLSKA sp. z o.o. proszone są o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEHN POLSKA sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”